Agencja Finansowa BANKIER
Main menu

Kredyty dla rolników

Kredyty dla rolników najlepszym źródłem zewnętrznego finansowania

Jesteś rolnikiem i planujesz zmodernizować swoje gospodarstwo? Myślisz o zakupie maszyn rolniczych, nawozów, pasz lub inwentarza żywego? Chcesz przeprowadzić remont budynków gospodarczych? Kredyty dla rolników to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Kredyty dla rolników

Rolnik, który potrzebuje środków finansowych na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, do której prawidłowego funkcjonowania potrzebne są maszyny rolnicze, nawozy, środki ochrony roślin lub żywy inwentarz może skorzystać z oferowanego przez naszą Agencję kredytu. Kredyty dla rolników udzielane są Klientom, którzy prowadzą działalność rolną. Każdy rolnik może zaciągnąć kredyt na konkretny cel lub na dowolny cel.

Dzięki naszej Agencji łatwo i szybko znajdziesz najlepszy dla Ciebie kredyt, który będzie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz aktualnych możliwości finansowych. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami i złóż wniosek o kredyt dla rolników!

Kredyty na zakup maszyn rolniczych, pasz i nawozów

Maszyny i urządzenia rolnicze są niezbędne do właściwego wykonywania pracy przez każdego rolnika. Ich posiadanie pozwala wykorzystać każdy hektar w optymalny sposób. Zakup maszyn i urządzeń rolniczych jest jednak ogromnym kosztem dla każdego gospodarstwa. Nasza Agencja oferuje kredyty dla rolników na zakup niezbędnych maszyn i urządzeń rolniczych.

Pasze i nawozy są towarami niezbędnymi w każdym gospodarstwie rolnym. Koszty związane z ich zakupem stanowią duże obciążenie dla gospodarstw, dlatego mamy również do zaoferowania naszym Klientom kredyty na zakup pasz i nawozów.

Kredyt na zakup inwentarza żywego

Dzięki współpracy naszej Agencji z wieloma instytucjami finansowymi mamy do zaoferowania Państwu bardzo korzystne warunki kredytowe. Zakup zwierząt wymaga posiadania sporych kwot pieniężnych. Dlatego też mamy do zaoferowania naszym Klientom kredyty na zakup zwierząt hodowlanych. Dzięki naszej Agencji każdy rolnik może powiększyć swoje stado, dzięki możliwości zakupu inwentarza żywego na raty.

Korzyści wynikające z oferowanych przez naszą Agencję kredytów

Dla naszych Klientów proponujemy proste i szybkie rozwiązania finansowe oraz wiele promocji. Najczęściej Rolnicy nie mają zbyt wiele czasu na wizyty w placówkach bankowych, zwłaszcza w czasie największego nagromadzenia pracy. Czas każdego Rolnika uzależniony jest bowiem od natężenia prac polowych oraz od warunków pogodowych. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą wybrać i dopasować najkorzystniejszą dla każdego klienta ofertę.

Nasza Agencja szanuje czas Klienta, dlatego też nasi doradcy mobilni odwiedzają wiele miejsc na terenie całego kraju, aby pomóc w dopełnianiu wszelkich formalności. Pomagamy w prawidłowym przygotowaniu wniosku kredytowego oraz umowy dotyczącej kredytu. Nasi doradcy zawsze udzielą Klientowi profesjonalnej porady i pomogą w podjęciu decyzji związanej z wyborem odpowiedniego kredytu dla rolników. Staramy się dopasować do każdego Klienta i wspierać prowadzenie gospodarstwa – a nie utrudniać. Wystarczy, że Rolnik umówi się z naszym mobilnym doradcą, wypełni odpowiedni wniosek o kredyt i przygotuje wymagane dokumenty. Resztą zajmą się nasi Pracownicy.