Agencja Finansowa BANKIER
Main menu

Kredyty gotówkowe

Potrzebujesz gotówki? Nagłe wydatki przekraczają Twoje możliwości finansowe? Nie trać czasu na szukanie i porównywanie setek ofert kredytowych. Skontaktuj się naszą Agencją w Bydgoszczy, a my pomożemy Ci uzyskać kredyt gotówkowy w jednym z kilkunastu banków, z którymi współpracujemy. Kredyty w całości wypłacane są w gotówce.

KREDYT GOTÓWKOWY

Nigdy nie zaciągałeś kredytu? A może kredyt jest pierwszym pomysłem, który właśnie przyszedł Ci do głowy? Musisz wiedzieć, że kredyt to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Kredyt gotówkowy jest bardzo dobrym sposobem na proste i szybkie zaspokojenie aktualnych potrzeb finansowych Klienta. Kredyt taki udzielany jest bez poręczycieli oraz dodatkowych zabezpieczeń. Jedną z zalet oferowanego kredytu jest znaczna swoboda dysponowania otrzymanymi pieniędzmi (brak konkretnego celu, na który otrzymane środki mają zostać przeznaczone).

Umowa dotycząca zawieranego kredytu gotówkowego sporządzana jest na określony okres, który najczęściej wynosi od kilku miesięcy do kilku lat. W tym czasie Klient spłaca zadłużenie w postaci rat, w każdym miesiącu (równych lub malejących). Czym dłuższy jest okres kredytowania, tym niższa jest miesięczna rata. Czy zdajesz sobie sprawę, że to właśnie od Ciebie zależy sposób spłaty i okres, w jakim będziesz spłacał zaciągnięty kredyt? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci szczegółowe informacje na temat kredytów, oraz w jaki sposób wypełnić wnioski na wybrane przez Ciebie kredyty. Bydgoszcz jest główną siedzibą naszej Agencji Finansowej.

Jak złożyć wniosek na kredyt?

Przygotowanie wniosku jest bardzo proste. Kredyt gotówkowy przyznawany jest na dowolny cel, bez zbędnych formalności, szybko i w korzystnej cenie. Jakie zatem dokumenty niezbędne są do złożenia wniosku?

W pierwszej kolejności przygotuj dowód osobisty oraz dokument potwierdzający źródło i wysokość uzyskiwanych dochodów. Następnie zadzwoń do nas, a nasz doradca przygotuje dla Ciebie ofertę kredytu gotówkowego w ciągu 15 minut!

 

 Zalety oferty:

 • wstępna oferta w kilka minut
 • możliwy długi okres kredytowania – nawet do 144 miesięcy (12 lat)
 • bez dodatkowych zabezpieczeń i bez poręczycieli
 • możliwość spłaty innych kredytów i zobowiązań
 • dla zatrudnionych wystarczy tylko umowa o pracę i wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące, żeby otrzymać kredyt nawet do 250 tys. zł

 

Cechy:

 • kredyt do 250 tys. zł
 • okres kredytowania: od 6 do 144 miesięcy

Kredyty firmy Bankier Bydgoszcz to najlepszy sposób na proste i szybkie otrzymanie kredytu gotówkowego lub kredytu na oświadczenie.

 

 

KREDYT NA OŚWIADCZENIE

Kredyty są bardzo szybkim sposobem na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest właściwie dobrana oferta. Bardzo często formalności związane z procedurą weryfikacyjną wielkości uzyskiwanych dochodów Klienta, który chce zaciągnąć kredyt gotówkowy są skomplikowane i zawiłe. Dlatego też idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kredytów na oświadczenie. Kredyt na oświadczenie jest formą zewnętrznego finansowania Klientów banków oraz firm pożyczkowych.

Kredyt na oświadczenie nie wymaga udokumentowania wysokości zarobków. Tym samym Klient nie musi okazywać umowy o pracę. Dzięki kredytom gotówkowym na oświadczenie można w szybki i skuteczny sposób uzyskać pożądane finansowanie, bez niepotrzebnej straty czasu na trwające procedury weryfikacyjne.

 

Zalety oferty:

 • oferta wstępna w ciągu kilku minut
 • nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach – wystarczy tylko dowód osobisty

 

Cechy:

 • kredyt do 46 tys.
 • okres kredytowania: od 6 do 36 miesięcy

 

Kredyty Bydgoszcz – Agencja Finansowa BANKIER

Szukasz dodatkowych środków finansowych na dowolny cel? Nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania najlepszej dla Ciebie opcji? Jeśli przeczytałeś naszą ofertę, to z pewnością dobrze trafiłeś. Interesują Cię proponowane przez nas kredyty? Nasze biura znajdziesz tutaj. Nasi doradcy pracują również mobilnie na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu.